ЗМІНА ЛОГОТИПУ ТЕТ

ЗМІНА ЛОГОТИПУ ТЕТ

Нещодавно ТЕТ провів ребрендинг логотипу, та й слоган каналу тепер звучить по-новому: «Тиць – і ти усміхаєшся!» .

До змін ТЕТ готувався вже давно, це не було секретом, його генеральний продюсер Вікторія Шульженко, говорить, що нововведення пов’язані із викликами телекомунікаційного ринку. Справа в тому, що канал побачив необхідність у тому, щоб дорослішати і зростати разом зі своїми глядачами, адже він не хоче втрачати аудиторію, яка до нього долучилася у 18-ти річному віці, а зараз їм близько 25. Вікторія прокоментувала це так: «Ми цінуємо дівчат і хлопців, які нас полюбили і дивляться нас постійно, вони дорослішають, і ми маємо дорослішати також, щоб залишатися для них все такими ж цікавими. Тому зміни торкнуться не лише логотипу, але й самої програми, попереду чекає багато нових проектів».

Що змінилося?

До ребрендингу ТЕТ підійшов дуже креативно, був створений цілий ролик. Починається він з того, що показується віконце зі старою айдентикою, через яке глядач потрапляє у кімнату, в якій активно проводяться ремонтні роботи – фарбуються стіни та підлога у фіолетовий колір, упаковується логотип та наводиться порядок. Але процес перериває людина, яка заходить у кімнату та починає пускати мильні бульбашки. Ремонтники залишають роботу та починають веселитися та радіти. Ролик закінчується презентацією нового слогана: «Тиць – і ти усміхаєшся!»

Що мається на увазі під новим слоганом?

Канал прокоментував ідею слогана, і насправді вона дуже проста та цікава. Слово «тиць» – це момент, коли всі проблеми та справи забуваються, а настрій змінюється на краще. Саме це і намагалися продемонструвати у ролику і, здається, це у ТЕТ вийшло досить непогано. Джерелом цього гарного настрою та неймовірної радості представлений сам канал і його контент.

А як щодо акторів?

Це взагалі дуже цікавий момент, адже зміни очікуються не лише і візуалізації, аде й у акторському складі – на них чекають кастинги, і це стосується не лише нових обличь, але й відомих акторів. Для цього відкрили новий проект – «Кастинг на оновлений ТЕТ», продюсери обіцяють, що буде весело і смішно.

Щотижня буде виходити 3 відео з зірками, а також на вас чекають нові цікаві серіали!