смт Чабани

Карта покриття телекомунікаційної мережі компанії Рубікон охоплює: м. Васильків, Васильківський район, Києво-Святошинський район Київської області, такі населені пункти, як, смт Глеваха, смт Калинівка, с. Данилівка, смт Чабани, с. Новосілки, м. Васильків.

Ми будуємо свою телекомунікаційну мережу по принципу FTTН – оптика в кожен дім за використанням якісного обладнання від світових виробників та 10 гігабітних оптоволоконних магістралей. Це дозволяє надавати кожному абоненту канал доступу до мережі Інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с та послуги цифрового телебачення. Розширення покриття – одна з найважливіших глобальних задач Рубікону, вона несе за собою не тільки підключення нових абонентів, але й постійне вдосконалення і модернізацію мережі в цілому. Тому приєднання житлових новобудов та офісних будівель – невід’ємна частина розвитку та масштабування нашої компанії.

 Особливості взаємодії з новими та існуючими абонентами

Рубікон приділяє багато уваги питанню обслуговування абонентів. Для цього ми створили   технічну підтримку і службу моніторингу мережі. Тому кожен наш абонент може звернутися за допомогою та отримати відповіді на всі свої запитання.

Підключення нових абонентів відбувається якісно та швидко. Після залишення заявки, обговорюється зручний час та дата підключення, і вже за короткий термін клієнт отримує швидкісний інтернет  та телебачення на вигідних умовах.

Наша ціль – налагодження живого зворотного зв’язку для об’єктивного аналізу потреб та побажань абонентів. Це допомагає нам розвиватися, а абонентам отримувати стабільно якісні послуги.

Карта покриття

Машинобудівників
Машинобудівників 2
Машинобудівників   2А
Машинобудівників
Машинобудівників 4
Машинобудівників 4 Б
Машинобудівників 4 В
Машинобудівників 6
Машинобудівників
Машинобудівників
Одеське шосе 1
Юності 1
Юності
Юності 3