Питання-Відповіді

Кабельне телебачення

Для прокладки кабельної лінії ми рекомендуємо застосовувати коаксіальний кабель марки RG6/U, F660BV. Не радимо використовувати кабель марки РК. Також радимо не дуже довіряти фахівцям — електрикам, вони можуть не знати всіх нюансів роботи з телекомунікаційними лініями зв’язку. Ми порадимо наших фахівців, які виконають всі роботи по підключенню до кабельного телебачення кваліфіковано і в строк. Також у нас Ви можете придбати матеріали за невисокими цінами. Якщо у Вас ремонт і Ви вирішили самостійно замінити кабель та устаткування, порада: використовуйте кабель, вказаний вище, купуйте лише кінцеві ТБ-розетки, зробіть доступним місце встановлення розгалужувача.

Для підключення 2-го, (3-го) телевізора необхідно встановити розгалужувач на вказану кількість точок та додати коаксіальний кабель. Вам потрібно подати заявку, в домовлений час, до Вас підійде майстер і встановить все необхідне, згідно з діючими тарифами.

Розмір абонплати не залежить від кількості телевізорів.

Перше, що варто перевірити — це надійність контакту в телевізійному роз’ємі. Просто обережно похитайте його в гнізді телевізора. Якщо у вас декілька телевізорів, потрібно перевірити розгалужувач, а також, механічну цілісність кабелю.
Якщо канали взагалі не працюють, порада вийти і перевірити чи немає сторонніх осіб, які цікавляться вмістом слабкострумового розподільного щитка. Бувають випадки розкрадання устаткування та несанкціонованого втручання в систему кабельного телебачення. Представники компанії Рубікон мають при собі посвідчення.
Якщо все одно показує погано або зовсім не показує, телефонуйте та залишайте заявку.

Потрібно перечекати погані погодні умови. Незабаром злива припиниться і трансляція телеканалів відновиться.

Цифрове кабельне телебачення

Підключення телевізора до мережі цифрового кабельного телебачення відбувається через звичайний антенний кабель, який вже є у Вашій оселі, та цифровий кабельний ТБ-тюнер. Якщо Ви маєте телевізор з вбудованим DVB-C тюнером, то окремий тюнер не потрібен. Цифрове кабельне телебачення транслюється у відкритому вигляді у тестовому режимі, так що Ви можете самостійно налаштувати телевізор.

Ви можете зробити налаштування самостійно, якщо маєте телевізор з вбудованим цифровим тюнером DVB-C або тюнер DVB-C.
Параметри для налаштування:
Формат: DVB-C, MPEG-4
Частота: 818-826-834-842 МНz
Швидкість передачі: 6.875
Тип модуляції: 256 QAM
Смуга частот: 8 МНz
Країна: Україна

Так. Для цьго у вас має бути телевізор з вбудованим DVB-C тюнером. Прохання не плутати з іншими стандартами DVB. Для цифрового кабельного телебачення підходить тільки модифікація DVB-C (cable – кабель) – поширення цифрового ТБ сигналу кабельними мережами. Інші модифікації, такі як DVB-H, DVB-T, DVB-S категорично не підходять, так як там використовуються інші частотні діапазони для передачі сигналу та інші види модуляції.

Тюнер DVB-C – це приставка до телевізора для перегляду цифрового кабельного телебачення у форматі DVB-C.

Ні, це неможливо. Але якщо Ви перейдете на пакет Базовий, то зможете налаштувати цифрове кабельне телебачення.

Інтернет

1. Можливо ваш доступ заблокований?
Зазвичай причина блокування – від’ємний баланс. Перевірити баланс ви можете за телефонами компанії: (04571) 2-37-15; (066) 564-46-37; (067) 841-36-10; (093) 489-34-28 в робочий час.
Якщо баланс позитивний, швидше за все, має місце аварійна ситуація.

2. Перевірте обладнання і комунікації.
Можливо, причина аварії локалізована в межах вашої квартири (будинку). Перевірте, чи підключений до комп’ютера (роутера) мережевий кабель, чи наявне електричне живлення на пристроях (комутатор, роутер, комп’ютер) при їх наявності.

3. Перезавантажте обладнання.
Внаслідок короткочасного збою (наприклад, перебою з електрикою) може тимчасово вийти з ладу мережеве обладнання (роутер, комутатор) в квартирі (будинку). Для виправлення цієї неполадки зазвичай досить перезавантажити домашні пристрої, що відповідають за Інтернет, а саме вимкнути блок живлення (вилку блоку) роутера з розетки на 5 хвилин.

4. Можливо, ви недавно змінили роутер або комп’ютер?
В нашій мережі авторизація комп’ютера або роутера здійснюється за його МAC-адресою (фізичною адресою). При її заміні, необхідно зв’язатись з службою підтримки (050) 312-18-21, щоб прив’язати до договору нову MAC-адресу.

5. Якщо Вам не вдалося самостійно з’ясувати причину неполадки, зателефонуйте в службу підтримки, (050) 312-18- 21, менеджер в телефонному режимі проведе первинну діагностику можливих неполадок. У багатьох випадках проблему можна владнати в телефонному режимі, якщо вона не пов’язана з фізичним ушкодженням кабелів або мережевого устаткування. Якщо не вдається вирішити проблему по телефону, майстер підійде в зручний для Вас час.

1. Швидкість проводового доступу до Інтернету залежить від якості проведених комунікацій і мережевого устаткування. Швидкість може знижуватися через неякісне з’єднання кабелю і технічні характеристики обладнання (мережевий адаптер комп’ютера, роутер, комутатор).

2. На швидкість бездротового доступу впливають:
а) Стандарт Wi-Fi, який використовується роутером і адаптером (802.11b / g / n / ac). Наприклад, застарілий роутер або адаптер Wi-Fi в ноутбуці, що працює в стандарті 802.11g, в умовах багатоквартирного будинку знижує швидкість до 15-20 Мбіт/с.
б) Частота передачі даних, яка використовується роутером і адаптером Wi-Fi (2.4 Ггц / 5 Ггц). Підтримка частоти 5 Ггц дозволяє помітно збільшити швидкість Wi-Fi в побутових умовах.
в) Площа і конфігурація квартири, матеріал і товщина внутрішніх стін. Для покриття бездротовою мережею квартир площею понад 50-70 кв. м або «пробивання» товстих стін часто потрібно більш потужне Wi-Fi-обладнання, іноді комбінація з декількох пристроїв.
г) Місце розміщення роутера. Установка роутера за металевими дверима, в щитку або в шафі, особливо металевому, негативно впливає на якість прийому Wi-Fi в квартирі.
д) Перешкоди від інших Wi-Fi-мереж, що працюють в одному і тому ж діапазоні (2.4 Ггц). Проблема зниження швидкості Wi-Fi через перешкоди від сусідських мереж вирішується вибором найменш завантаженого каналу в настройках роутера, зміною роутера на більш потужний або роутера, що підтримує 2 діапазони (2.4 Ггц і 5 Ггц).

При підключенні до мережі за стандартом 802.11g максимальна пропускна здатність до 54 Мбіт/с. При підключенні до мережі за стандартом 802.11n – до 150 Мбіт/с. Але ця швидкість не є реальною швидкістю скачування або віддачі, так як частина трафіку йде на технічні потреби забезпечення роботи мережі. На практиці швидкість скачування при підключенні по стандарту 802.11g становить до 23 Мбіт/с, по стандарту 802.11n – до 50-90 Мбіт/с (в залежності від моделі роутера і адаптера на клієнтському пристрої). Окремі дорогі моделі роутерів здатні підтримувати реальну швидкість близько 100 Мбіт/с і навіть більше.

Ні, вона лише показує максимально можливу швидкість з’єднання вашого мережевого адаптера з мережевим обладнанням (комутатором, роутером). Зі швидкістю Інтернету за Вашим тарифом, даний показник не пов’язаний.

Якщо вам потрібно підключити до мережі Інтернет декілька комп’ютерів або інших пристроїв, можна скористатися наступними схемами:
1. При необхідності окремо оплачувати послуги, наприклад, в квартирі, можна безкоштовно підключити окрему лінію Інтернет (окремий кабель, окремий тариф і договір). В такому випадку у кожного користувача буде можливість самостійно оплачувати свій рахунок, змінювати тариф, включати блокування, не будучи залежним від іншого користувача.
2. Підключити декілька комп’ютерів на один аккаунт (договір) теж можна, для цього необхідно придбати маршрутизатор (роутер), який стане центральним пристроєм, що відповідає за “роздачу” Інтернету всіх пристроїв у вашій квартирі. Найзручніше в такому випадку використовувати Wi-Fi роутер, який “роздає” Інтернет не тільки по кабелю, а й без використання проводів.