НОВИЙ СПОРТИВНИЙ КАНАЛ

НОВИЙ СПОРТИВНИЙ КАНАЛ

Setanta Sports – новий спортивний канал в Україні. Ірландський спортивний мовник став новим і ексклюзивним власником прав Англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) в Україні на три сезони і почав мовлення 1 серпня 2019 р.. Новий канал буде ексклюзивно показувати більше 230 матчів Прем’єр-ліги протягом сезону.

Крім прем’єр-ліги Setanta буде ексклюзивно транслювати Кубок Англії, чемпіонат англійської Футбольної ліги, Кубок Англійської Футбольної ліги і Шотландську прем’єр-лігу, а також UFC, NHL, Формулу 1 і NBA.

– Національна хокейна ліга (NHL) – найкращий хокейний чемпіонат в світі, всі зірки світового хокею грають в ній. Не має конкурентів серед інших змагань в хокей.

– Національна Баскетбольна Ліга (NBA – чемпіонат США, найкращий баскетбольний турнір в світі. Не має конкурентів серед баскетбольних турнірів. Українські баскетболісти в Лізі Олексій Лень і Святослав Михайлюк.

– Формула-1, топ змагання серед автомобільного спорту. Ексклюзивні права на території України.

– Бойові єдиноборства представлені турніром UFC (Ultimate Fighting Championship – спортивна організація, що базується в Лас-Вегасі, США, і яка проводить бої зі змішаних єдиноборств у всьому світі.