АНОНСИ

АНОНСИ

До уваги анонси програм телеканалу Paramount comedy:

«Ґолдберги» дивіться нові серії щопонеділка  о 21:25.
Америка вісімдесятих років минулого століття… Єврейську родину Ґолдбергів знає вся околиця. Батько сімейства Мюррей – деспот, який вважає що він завжди правий. Всі суперечки чоловік вирішує криками і образами, а свою дружину привчив до того ж. Старші діти вдалися в батьків, їхню поведінку важко назвати зразковою. Найнормальніший член родини – одинадцятирічний Адам, який мріє стати режисером і знімає на камеру все, що відбувається в галасливому будинку.

«Філадельфія» до уваги новий серіал з 22 листопада, трансляція о 23:30.
Події ситкому розгортаються в невеличкому барі одного з найнеблагополучніших районів Філадельфії. Його власники – троє хлопців і одна дівчина, яких згуртував бізнес. Молоді люди намагаються довести своєму оточенню, що вони самодостатні особистості й можуть робити все, що заманеться, а на думку громадськості можна й не зважати. У гонитві за самоствердженням герої потрапляють у досить курйозні та смішні ситуації, їм постійно доводиться шукати вихід із якоїсь халепи.

«Південний Парк» комедійний та мультиплікаційний серіал  щосереди о 23:30.
Взірцевий приклад гумористичного мультиплікаційного серіалу для дорослих. Смішні жарти, розмаїття тем для висміювання і найжорстокіша сатира на сучасне суспільство. Події розгортаються в містечку Саус Парк в штаті Колорадо, де мешкають головні герої – Ерік Картман, Стенлі Марш, Кайл Брофловськи, Кенні Маккормік та їхні друзі. Хлопці, пізнаючи світ, «віджигають» не по-дитячому і потрапляючи в різні халепи. Серіал «Південний парк» широко зачіпає соціальні, політичні, економічні, культурологічні та релігійні проблеми. Цікаво поглянути на повне відображення нашого життя в анімаційному дзеркалі.